2003

Felles 2003

Fellesstart:

 

Gassasundet 21/9  

Plass

Navn                                         

Klubb

Tid

1

Vidar Steinsbø

BergenCK

1,01,48

2

Jonny Kjærland

Karmøy CK

1,01,48

3

Torbjørn Bjelland                     

Bømlo SK

1,05,57

4

Per Steinar Leirvik        

Stord SK

1,05,58

5

Gunnleiv Gjøsæter

Stord SK

1,05,59

6

Lars G. Mæland

Bømlo SK

1,06,05

7

Alan Rea

Stord SK

1,11,57

8

Per N. Grindheim

Bømlo SK

1,13,53

9

Jarle Mæland

Bømlo SK

1,16,38

10

Lars H. Mæland

Bømlo SK

1,16,54

 

Gassasundet 24/8  

Plass

Navn                                         

Klubb

Tid

1

Stian Jonassen

BergenCK

1,05,32

2

Torbjørn Bjelland

Bømlo SK

1,05,33

3

Knut Gramstad                            

Stord SK

1,05,34

4

Roar Nesse           

Bømlo SK

1,05,35

5

Ole Raunholm

Stord SK

1,05,36

6

Sigbjørn Mæland

Bømlo SK

1,05,37

7

Gunnleiv Gjøsæter

Bømlo SK

1,05,38

8

Vidar Knutsen

Bømlo SK

1,10,35

9

Lars H. Mæland

Bømlo SK

1,19,32

10

Lars G. Mæland

Bømlo SK

1,35,30

11

Per N. Grindheim

Bømlo SK

Brutt

12

Tore Haldorsen

Bømlo SK

Brutt

13

Bjarte Wiik

Bømlo SK

Brutt

14

Tadek Kilis`                    

 

 

15

Lech Chwierdski           

   

 

 

Gassasundet 22/6  

Plass Navn                                          Klubb Tid Snitt Fart
1 Stian Jonassen BergenCK 1,03,41 35,8
2 Torbjørn Bjelland Bømlo SK 1,03,42 35,8
3 Knut Gramstad                             Stord SK 1,03,42 35,8
4 Tore Haldorsen               Bømlo SK 1,03,42 35,8
5 Bjarte Wiik Bømlo SK 1,03,42 35,8
6 John Martin Tormodsæter Bømlo SK 1,03,43 35,8
7 Ole Raunholm Stord SK 1,03,43 35,8
8 Lars Gunnar Mæland Bømlo SK 1,03,44 35,8
9 Roar Nesse Bømlo SK 1,03,44 35,8
10 Sigbjørn Mæland   1,03,44 35,8
11 Gunnleiv Gjøsæter Bømlo SK 1,07,08 34,0
12 Jarle Mæland Bømlo SK 1,07,17 33,9
13 Alan Rea Stord SK 1,09,23 32,9
14 Magne Nesse Bømlo SK 1,09,28 32,9
15 John Olaf Ersland Bømlo SK 1,09,29 32,9
16 Magne Habbestad   1,13,41 30,9
17 Per Norman Grindheim Bømlo SK 1,14,29 30,6
18 Einar Kulleseid Bømlo SK 1,15,39 30,1
19 Lars H Mæland Bømlo SK 1,15,40 30,1
20 Per Folgerø Stord SK 1,16,03 30,0
21 Karsten Rydningen Bømlo SK 1,19,17 28,8
22 Thom Arne Fredriksen Bømlo SK 1,23,18 27,4
23 Harald Fjellheim Bømlo SK 1,23,23 27,3
         
1 Elin Steinsbø Bømlo SK 1,03,45 35,8

 

 

Siggjo rundt (32 km) 27.04.03:   

Plass

Navn                                         

Klubb

Tid

Snitt Fart

1

Stian Jonassen

BergenCK

54,21

35,3

2

Roar Nesse

Bømlo SK

54,22

35,3

3

Harald Årvik                             

Stord SK

54,25

35,3

4

Lars Gunnar Mæland                

Bømlo SK

54,26

35,3

5

Ole Raunholm

Stord SK

54,27

35,3

6

Torbjørn Bjelland

Bømlo SK

55,26

34,6

7

Bjarte Wiik

Bømlo SK

55,26

34,6

8

Knut Gramstad

Stord SK

55,27

34,6

9

Jens Hinderaker

Stord SK

55,28

34,6

10

Sigbjørn Mæland

Bømlo SK

55,29

34,6

11

Arne Nesse

Bømlo SK

58,51

32,6

12

Per Normann Grindheim

Bømlo SK

1,04,09

29,9

13

Per Folgerø

Stord SK

1,04,09

29,9

14

Per Ove Fotland

Bømlo SK

1,08,48

27,9

15

Karsten Rydningen

Bømlo SK

1,08,50

27,9

16

Alan Rea

Stord SK

1,09,17

-

17

Harald Fjellheim

Bømlo SK

1,12,15

26,6

18

Thom-Arne Fredriksen

Bømlo SK

1,13,05

26,3

19

John Olaf Ersland

Bømlo SK

Brutt

-

 

 

 

 

 

1

Elin Steinsbø

Bømlo SK

57,32

33,4

2

Tilla Elisabeth Instefjord

Bømlo SK

1,11,49

26,7

 

John Olaf Ersland måtte bryte p.g.a pungtering.

Nr.16 Allan Rea kjørte feil i Håvik,kjørte om Gassasundet,og

fikk dermed ca.5-6km ekstratur.

Tempo 2003

Tempo:

Bømlo-Cup 17/9

 

Plass

 

Klubb

Tid

1

Lars G. Mæland

Bømlo SK

26,36

2

Alan Rea        

Stord SK

26,40

3

Torbjørn Bjelland    

Bømlo SK

26,45

4

Gunnleiv Gjøsæter

Bømlo SK

26,53

5

Tore Haldorsen

Bømlo SK

27,10

6

Per Folgerø

Stord SK

30,31

 

Bømlo-Cup 3/9

Plass

 

Klubb

Tid

1

Vidar Steinsbø

Bergen CK

22,26

2

Torbjørn Bjelland

Bømlo SK

25,41

3

Tore Haldorsen

Bømlo SK

25,56

4

Lars G. Mæland

Bømlo SK

26,02

5

Alan Rea        

Stord SK

26,17

6

Sigbjørn Mæland

Bømlo SK

26,47

7

Vidar Knutsen

Bømlo SK

27,16

8

Arne Nesse          

Bømlo SK

28,18

9

Per N. Grindheim

Bømlo SK

29,04

10

Per Folgerø

Stord SK

29,15

11

Magne Nesse

Bømlo SK

30,22

12

Thom Arne Fredriksend

Bømlo SK

33,37

13

Tore Cato Stokka

Bømlo SK

35,39

 

 

 

 

1

Elin Steinsbø Fylkesnes

Bømlo SK

27,59

 

Bømlo-Cup 20/8

Plass

 

Klubb

Tid

1

Lars G. Mæland

Bømlo SK

26,05

2

Torbjørn Bjelland

Bømlo SK

26,06

3

Roar Nesse

Bømlo SK

26,18

4

Stian Jonassen

Bergen CK

26,41

5

Gunnleiv Gjøsæter          

Bømlo SK

26,53

6

Tore Haldorsen

Bømlo SK

26,58

7

Bjarte Wiik

Bømlo SK

27,23

8

Sigbjørn Mæland           

Bømlo SK

27,27

9

Per Folgerø

Stord SK

28,47

10

Vidar Knutsen

Bømlo SK

28,57

11

Arne Nesse

Bømlo SK

28,57

12

Jarle Mæland

Bømlo SK

29,23

13

Per Ove Fotland

Bømlo SK

31,54

14

Guleif Instefjord

Bømlo SK

33,55

 

 

 

 

1

Elin Steinsbø Fylkesnes

Bømlo SK

29.04

2

Tilla E. Instefjord            

Bømlo SK

32,40

 

Bømlo-Cup 18/6

Plass

 

Klubb

Tid

1

Knut Gramstad

Stord SK

25,54

2

Roar Nesse

Bømlo SK

25,56

3

Torbjørn Bjelland

Bømlo SK

26,28

4

Tore Haldorsen

Bømlo SK

26,54

4

Bjarte Wiik

Bømlo SK

26,54

6

Alan Rea

Stord SK

27,03

7

Stian Jonassen

Bergen CK

27,32

8

Magne Nesse             

Bømlo SK

28,02

9

John Martin Thormodsæter

Bømlo SK

28,16

10

Per Folgerø

Stord SK

28,56

11

Jarle Mæland

Bømlo SK

29,08

12

Arne Nesse

Bømlo SK

29,36

13

Einar Kulleseid

Bømlo SK

29,56

14

Magne Habbestad

 

30,29

15

Thom Arne Fredriksen

Bømlo SK

32,27

 

 

 

 

1

Elin Steinsbø Fylkesnes

Bømlo SK

28,14

 

Bømlo-Cup 4/6

Plass

 

Klubb

Tid

1

Knut Gramstad

Stord SK

25,36

2

Tore Haldorsen

Bømlo SK

25,46

3

Lars Gunnar Mæland

Bømlo SK

25,48

4

Bjarte Wiik

Bømlo SK

26,23

5

Stian Jonassen

Bergen CK

26,27

6

Magne Nesse             

Bømlo SK

27,14

7

Sigbjørn Mæland

 

27,25

8

Martin Gøtz

Stord SK

27,57

9

Per Norman Grindheim

Bømlo SK

28,11

10

John Martin Tormodsætre

Bømlo SK

28,17

11

Per Folgerø

Stord SK

28,37

12

Magne Habbestad

 

29,36

13

Karsten Rydningen

Bømlo SK

31,07

 

 

 

 

1

Elin Steinsbø Fylkesnes

Bømlo SK

27,52

2

Tilla E Instefjord

Bømlo SK

32,39

 

Bømlo-Cup 20/5

Plass

 

Klubb

Tid

1

Roar Nesse

Bømlo SK

25,55

2

Tore Haldorsen

Bømlo SK

26,01

3

Lars Gunnar Mæland

Bømlo SK

26,11

4

Torbjørn Bjelland

Bømlo SK

26,47

5

Knut Gramstad

Stord SK

27,19

6

Martin Gøtz              

Stord SK

27,38

7

Sigbjørn Mæland

 

27,53

8

Magne Nesse

Bømlo SK

28,53

9

Jarle Mæland

Bømlo SK

28,58

10

Per Folgerø

Stord SK

29,40

11

Magne Habbestad

 

30,04

12

Per N Grindheim

Bømlo SK

30,22

13

Per Ove Fotland

Bømlo SK

31,07

 

 

 

 

1

Tilla E Instefjord

Bømlo SK

32,55

 

Bømlo-Cup 11/5

Plass

Navn

Tid

1

Roar Nesse

26,05

2

Lars G. Mæland

26,38

3

Bjarte Wiik

26,40

4

Jarle Mæland

28,55

5

Per N Grindheim

30,54

6

Per Ove Fotland

31,10

 

 

 

1

Elin Steinsbø Fylkesnes

28,37